طراحی دکوراسون مغازه

این صحیح است که دکوراسیون مغازه رابطه ی مستقیمی با میزان فروش و جذب مشتری دارد با توجه به بازار رقابتی امروزهر شخصی سعی در این دارد که بتواند مشتری بیشتری را برای محصولات خود جذب نماید حال این جذب مشتری از طرق مختلفی قابل انجام می باشد که یکی از آنها دکوراسیون مغازه است دکوراسیون مغازه ای که بخواهد از سایر رقبا مشتری بیشتری جذب نماید باید چند تفاوت اصلی با سایر مغازه ها داشته باشد زیرا زمانی که یک شخص در یک بازار یا پاساژ قدم می زند تعداد زیادی از مغازه ها زا کنار هم می بینید و اگر یک مغازه نظر آن شخص را جلب کند برای خرید به آن جا می رود در غیر اینصورت بصورت کاملا تصادفی یک مغازه را برای خرید انتخاب می کند.
برای ساختن یک دکوراسیون مغازه متفاوت و شیک باید خود را جای مشتری قرار دهیم و تصور کنیم با توجه به نوع محصول شما آیا دکوراسیون مغازه این شخص خریدار را جذب خواهد کرد یا خیر؟
دکور مغازه ارتباط مستقیم با نوع محصول و یا خدمات ارائه شده توسط مغازه و فروشنده دارد توجه نمایید که دکوراسیون یک مغازه پوشاک زنانه با دکوراسیون یک فروشگاه ابزارآلات ساختمانی یا حتی ام دی اف کار متفاوت است.

علاوه بر این ویژگی در دکوراسیون که ، دکور آن باید با نوع جنس و محصول خوانایی داشته باشد چیدمان مغازه باید بسیار شفاف و واضح و معرف اجناس و محصولات باشد نمی توان در یک بوتیک لباس زنانه، از ظروف آشپزخانه یا لباس مردانه استفاده کرد هر چند گاهی چنین دکورهایی در بازار به چشم می خورد اما این گونه دکوراسیون ها نه تنها باعث جذب مشتری نمی گردد بلکه آنرا سردرگم می کند.
در همین شهر اصفهان هنگامی که برای خرید به بازار می روید مغازه های بسیاری هستند که بقدری دکوراسیون آنها شیک و جذاب است که حتی اگر قصد خرید از مغازه را نداشته باشید ناخودآگاه وارد مغازه می شوید . کم نیستند مغازه هایی با دکوراسیون های خاص در محدوده ی خود و اینکه چرا روز به روز به تعداد مغازه های شیک اضافه می شود. دلیلش می تواند مشکلات اقتصادی و عدم فروش کافی مغازه دار باشد که یکی از راههای فروش خود را همین طراحی دکوراسیون اصفهان  می دانند.

طراحی دکوراسیون مغازه اصفهان از کارهایی است که امروزه رونق بسیاری یافته ،از ویژگی هایی که یک طراح دکوراسیون در اصفهان باید داشته باشد mdf کار اصفهان خوب می باشد چرا که در طراحی دکوراسیون اصفهان استفاده از چوب زیاد است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *